Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

adresa Vodičkova 5,
Praha 2

Zubní klinika HP Dent - služby

MDDr. Jana PřikrylováSpousta z vás se domnívá, že se nelze jen tak zaregistrovat k dobrému zubnímu lékaři z důvodů velkého zájmu, nebo plného registru pacientů. My bychom rádi tuto „domněnku“ vyvrátili. Naší filozofií je poskytovat takovou péči, která vede k finálnímu ošetření, kdy již není třeba dalších nekonečných úkonů. Pacient poté přechází do režimu pravidelných kontrol a dentální hygieny. Občas je samozřejmě nutné provést drobnější úpravy, ale situace v dutině ústní by měla být po ošetření stabilní.
Hlavně z tohoto důvodu stále přijímáme nové pacienty.

MDDr. Jana Přikrylová

Pro další navýšení kapacity a zrychlení ošetření pacientů se náš tým ke konci roku rozrostl o dalšího profesionálního zubního lékaře, MDDr. Janu Přikrylovou, absolventku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
MDDr. Jana Přikrylová má již čtyřletou praxi v oboru a mimo běžné praktické zubní lékařství se specializuje na záchovnou stomatologii včetně endodontického ošetření.

Více o záchovné stomatologii naleznete zde

Nemusíte tedy již dále hledat dobrého zubního lékaře, protože jste ho právě našli. Zavolejte na naši recepci, která vám domluví termín s paní doktorkou, kde si osobně ověříte její kvality.

Profil lékaře

Zubní prevence

Zubní prevence

Kvalitní a pravidelné preventivní vyšetření je naprostým základem v péči o chrup a klademe na něj velký důraz. Nehádáme „od dveří“, ale řádně vyšetřujeme.

Více o zubní prevenci

Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie

V případě, že se přeci jenom kaz objeví, není nic jednoduššího než zub včas opravit. Jsme Vám schopni nabídnout kvalitní výplně, které nevypadnou hned za rohem.

Více o záchovné stomatologii

Endodoncie

Endodoncie

Neřešený kaz vede pouze k větší destrukci zubu a nakonec k zánětu zubní dřeně. Jediným možným řešením, které zachová zub v ústech je kvalitní ošetření kořenových kanálků.

Více o endodoncii