adresa Vodičkova 5,
Praha 2

Zubní klinika HydePark Dent

Nová zubní klinika Hyde Park Dent je pro vás již otevřena! Přijímáme nové pacienty na ošetření a dentální hygienu.

Naším krédem je poskytovat komplexní péči, která má za hlavní cíl celkové ošetření chrupu bez nutnosti neustálých oprav, zabezpečení dlouhodobého zdraví a stability. Veškeré zákroky provádíme na jednom místě s pomocí nejmodernější techniky.

Zubní prevence

Zubní prevence

Kvalitní a pravidelné preventivní vyšetření je naprostým základem v péči o chrup a klademe na něj velký důraz. Nehádáme „od dveří“, ale řádně vyšetřujeme.

Více o zubní prevenci

Dentální hygiena

Dentální hygiena

Čisté zuby se nekazí a správnou dentální hygienou je možné předejít mnoha problémům. Zuby Vám nejen profesionálně očistíme, ale i poradíme s domácí péčí.

Více o dentální hygieně

Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie

V případě, že se přeci jenom kaz objeví, není nic jednoduššího než zub včas opravit. Jsme Vám schopni nabídnout kvalitní výplně, které nevypadnou hned za rohem.

Více o záchovné stomatologii

Endodoncie

Endodoncie

Neřešený kaz vede pouze k větší destrukci zubu a nakonec k zánětu zubní dřeně. Jediným možným řešením, které zachová zub v ústech je kvalitní ošetření kořenových kanálků.

Více o endodoncii

Parodontologie

Parodontologie

Nejenom zub bez kazu, ale i zdravé dásně a kosti jsou důležité. Bez nich nemá zub kde držet a vypadne. Na naší klinice se této často opomíjené problematice podrobně věnujeme.

Více o parodontologii

Stomatochirurgie

Stomatochirurgie

Když se zub nedá opravit, je jedinou možností jeho extrakce. Provádíme prosté extrakce, chirurgické extrakce nejen zubů moudrosti, ale i chirurgické odstranění patologických útvarů.

Více o stomatochirurgii

RTG 3D CT

RTG 3D CT

Vyšetření bez rentgenového snímku nemůže být dostačující a u nás je samozřejmou součástí. Vrcholem techniky je CT, které nám umožňuje detailní 3D pohled na celé čelisti a zuby.

Více o RTG 3D CT

Implantologie

Implantologie

Co dělat při ztrátě zubu nebo zubů? Řešením je zavedení implantátu, který plnohodnotně nahradí váš zub a budete se moct bez obav opět zakousnout.

Více o implantologii

Pacient a lékař

O zubech panuje mnoho mýtů, které lidé a posléze naši pacienti vnímají jako pravdivé. Pojďme se společně podívat jak to doopravdy je.

Hledáte moderní zubní kliniku, která přijímá nové pacienty?

12.01.2018

Spousta z vás se domnívá, že se nelze jen tak zaregistrovat k dobrému zubnímu lékaři z důvodů velkého zájmu, nebo plného registru pacientů. My bychom rádi tuto „domněnku“ vyvrátili. Naší filozofií je poskytovat takovou péči, která vede k finálnímu ošetření, kdy již není třeba dalších nekonečných úkonů. Pacient poté přechází do režimu pravidelných kontrol a dentální hygieny. Občas je samozřejmě nutné provést drobnější úpravy, ale situace v dutině ústní by měla být po ošetření stabilní. Hlavně z t...

Celý článek

Vytrhnout nebo zachránit?

13.12.2017

I když nám zubní lékaři říkají, ať chodíme na preventivní prohlídky každého půl roku, aby se vznikající kaz na našem zubu včas ošetřil, ne všichni posloucháme. Většinou přijdeme až s bolestí zubu, se sklopenýma očima a výmluvou či omluvou, proč jsme preventivní prohlídku nestihli. Samozřejmě, že ne všichni jsou neposlušní, ale nějaké procento lidí, co chodí až za pět minut dvanáct, existuje. Po vyšetření a zhodnocení situace nastává prostá otázka. Vytrhnout nebo zachránit? Vytržení zubu sice př...

Celý článek

Bílá nebo černá plomba?

21.11.2017

Zuby používáme každý den, aniž bychom o tom přemýšleli. Od otevírání balíčků s oříšky, odstranění nitě z mikiny až po žvýkání různých potravin. Můžeme tedy říci, že jsou to naše víceúčelové nástroje, které by nám měli sloužit od dětství až do smrti. Dlouhověkost našich zubů však můžeme sami pozitivně ovlivnit. Postačí každodenní dobrá péče, jednou za půl roku preventivní prohlídka a případně kvalitní ošetření. Pokud na preventivní prohlídce odhalí zubní lékař kaz, následuje jeho odstranění a ...

Celý článek

Napište nám

E-mail
Nesprávný formát e-mailu.

Zpráva
Vyplňte prosím Vaši zprávu

Captcha
Captcha Neplatný kód

Ordinační hodiny

Pondělí 08:00 - 16:00
Úterý 08:00 - 16:00
Středa 08:00 - 18:00
Čtvrtek 08:00 - 16:00
Pátek 08:00 - 13:00

Polední pauza 12:00 - 13:00

Recepce otevřena od 7:45

Adresa ordinace

Zubní klinika Hyde Park Dent

Vodičkova 5, Praha 2

120 00

Zdravotní pojišťovny

Aktuálně již máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Zaměstnanecká pojišťovna škoda
  • logo rbzp
  • ozp
  • zpmv