Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

adresa Vodičkova 5,
Praha 2

Zubní klinika HP Dent - služby

Na nás si bez obav otevřete ústa

Jsme moderní stomatologické zařízení s orientací na Vaše pohodlí, Vaši spokojenost, ale hlavně na Vaše zdraví. Naleznete nás v příjemně zařízených prostorách historické budovy v centru Prahy, s vynikající dopravní dostupností.
Zakládáme si na komplexním přístupu k Vašim zdravotním obtížím. Nic není tak banální, abychom to podcenili, protože na prvním místě jste Vy a Váš zdravý úsměv. Naším cílem je dlouhodobá stabilita ošetření a výsledkem pouze příjemné preventivní prohlídky bez nutnosti "opět něco řešit". Poskytujeme stomatologickou péči od „A“ do „Z“ – od odstranění zubního kamene přes zhotovení výplní a korunek až po chirurgické zákroky a implantologii. To vše na jednom místě v podání zkušených lékařů, kteří pracují jako jeden tým.

Bez kvalitního vstupního vyšetření a následných prevencí to ale opravdu nejde, a proto hraje v naší filozofii důkladná příprava podstatnou roli. Samozřejmostí pro nás je Vaše detailní seznámení se situací a návrh možných řešení s důrazem na odstranění příčin, ne pouze důsledků.
Splnění Vašich požadavků a přání není možné bez patřičného a kvalitního vybavení. Na naší klinice najdete všechny nezbytné přístroje a nástroje, bez kterých není poskytování kvalitní a moderní stomatologické péče myslitelné.

Úsměv, který na Vás čeká v našem zařízení, si odnesete s sebou domů.

Hydepark Dent team

Slovo „team“ u nás není pouze prázdným pojmem. Hydepark Dent tvoří zkušení lékaři a sestry, pro které je pacient na prvním místě a všichni spolupracují pro dosažení optimálního výsledku.

tereza ciglerova

Eliška Kývalová

Dentální hygienistka

tereza ciglerova

Tereza Cíglerová

Recepční

eva zadrazilova

Eva Zadražilová

Vrchní sestra

tereza ciglerova

Martina Klímová

Zubní instrumentářka

tereza ciglerova

Hana Kalinová

Zdravotní sestra

tereza kopecka

Tereza Kopecká

Zubní instrumentářka

Zdravotní pojišťovny

Aktuálně již máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Zaměstnanecká pojišťovna škoda
  • logo rbzp
  • ozp
  • zpmv